"Динамо" знову громить латишів

Корреспондент.net, 3 серпня 2006, 08:00
0
5

В середу, 2 серпня, київське "Динамо" офіційно оформило путівку в третій раунд кваліфікації Ліги Чемпіонів, розгромивши ліепайський "Металургс" з рахунком 4:0.

Київський матч між "Динамо" і ліепайським "Металургсом" після результату першого двобою в Латвії - 4:1 на користь киян - перетворювався у формальність, але і цього разу команда Демьяненка влаштувала своєму суперникові формений розгром.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою "Динамо" (гол на рахунку Ротаня), однак після перерви динамовці ще тричі вражали ворота суперника - відзначилияя Корреа, Ребров і знову Ротань.

"Динамо" тепер вже офіційно вийшов в 3-й кваліфікаційний раунд, де суперником киян буде турецький "Фенербахче".

Перший двобій між цими командами пройде 8 серпня в Києві, а відповідний - через два тижні, у Стамбулі.

Додамо, що визначився і перший суперник другого представника України в Лізі чемпіонів - донецького "Шахтаря".

В третьому кваліфікаційному раунді гірники зіграють з польською "Легією", яка у другій кваліфікації по сумі двох матчів взяла верх над ісландським "Хафнарфьордаром" (1:0, 2:0).

"Динамо" (Київ, Україна) - "Металургс" (Лієпая, Латвія) - 4:0

Голи: Ротань (37, 90), Корреа (66), Ребров (85)

"Динамо": 55.Рибка, 8.Белькевич (ДО), 10.Чернат, 14.Ротань, 16.Шацьких (5.Ребров, 46), 17.Михайлик, 20.Гусєв (7.Корреа, 58), 23.Верпаковскис, 30.Каддурі, 32.Гавранчич, 44.Родріго (29.Мандзюк, 73).