Шевченко дебютував у складі "Челсі"

Корреспондент.net, 7 серпня 2006, 09:23
0
2

У суботу, 5 серпня, у присутності 21 210 глядачів на стадіоні "Тойота", "Челсі" провів свій перший товариський матч у новому сезоні. Зірки американської ліги MLS здобули мінімальну перемогу 1:0. У цьому матчі відбувся дебют Андрія Шевченка.

Вдалим і яскравим дебют Шевченка не вийшов. Втім, гра інших новобранців лондонського клубу - Баллака, Мікеля, Калу, Іларіо теж не вразила.

За посередньої гри, підопічні Жозе Моурінью програли збірній "зірок МLS" (американської футбольної ліги).

"Челсі" володів перевагою, створив декілька напівнебезпечних моментів біля воріт американців, але забити не зумів.

Шевченко провів на полі 45 хвилин, склавши дует форвардів з Дідьє Дрогба, але запам’ятався тільки одним ударом, який відбив голкіпер американців Перкінс.

В другому таймі Андрій Шевченко поступився місцем у складі голландцеві Роббену, а "Челсі", пропустивши гол від де Росаріо, примудрився програти матч.

До речі, у цьому матчі навіть на заміну не вийшов Креспо, що продовжує заявляти про своє бажання повернутися в Італію. Так що, досить ймовірно, у новому сезоні саме українець і буде головною дійовою особою "аристократів" в атаці.

За матеріалами: ФК Челсі