Чемпіонат Європи: Виступ українців

Корреспондент.net, 8 серпня 2006, 16:10
0
5

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Ґетеборзі, олімпійський чемпіон Юрій Білоног не зумів продемонструвати високих результатів.

Український метальник ядра Юрій Білоног зайняв на турнірі лише 6 місце. Чемпіон Європи 2002 року й Олімпійський чемпіон Афін у першій спробі штовхнув ядро на 20.32 метри, у другій спробі показав результат 20.21 метра, а 4 заходи, що залишилися в сектор були для одесита невдалими.

Зате відмінно виступили в кваліфікації стрибків у довжину Віктор Кузнєцов і Олексій Лукашевич.

19-літній Кузнєцов стрибнув у Ґетеборзі на персональний рекорд. У Ґетеборзі Кузнєцов, який відомий українським вболівальникам як фахівець потрійного стрибка, вирішив змінити дисципліну.

Бронзовий призер юніорського чемпіонату світу 2004 року показав у кращій спробі результат 8.25 метри. Результат 8.25 метри став новим рекордом України серед юніорів (спортсмени 1986 року народження і молодші).

Лукашевич показав у кваліфікації результат 8.06 метра. Зазначимо, що в Ґетеборзі Олексій виступає в ранзі діючого чемпіона Європи. Всього 2-х сантиметрів не вистачило для виходу у фінал Дмитру Білоцерківському (7.83 метри).

У фінал забігу на 1500 метрів успішно вийшли Микола Лабовський (3:40.10 хв) і Іван Гешко (3:47.12 хв).

За матеріалами: Главред