Гольовий пас Шевченка приносить "Челсі" перемогу

Корреспондент.net, 9 серпня 2006, 13:54
0
4

В вівторок, 8 серпня, "Челсі" провів другий передсезонний матч. Досить впевнено "сині" обіграли голландський "Фейеноорд" з рахунком 0:1.

Найнебезпечніший момент у першому таймі створили футболісти "Челсі" близько 30-ї хвилини. Після пасу з глибини поля Роббен у високому стрибку перекинув м’яч через воротаря, але в порожні ворота не влучив, а лише завдав Лодевіксу невеликої травми.

Трохи пізніше Шевченко прекрасно ввійшов у штрафну по правому фланзі, але поки форвард приймав рішення: бити чи пасувати, захисники відтіснили його до лінії воротарської, звідки запізнілий пас українця захисники легко перехопили.

Другий тайм вийшов цікавішим, він почався з атак "Челсі". Тріо форвардів вдало розташувалося перед штрафною. Пішов довгий пас на Дрогба, африканець скинув м’яч на Калу, що міг і вдарити по воротах, і віддати м’яч ліворуч Шевченку, але забарився і зробив неточну передачу на Дрогба.

Варто сказати, що коли ці нападники почнуть трохи краще розуміти один одного, схожі атаки будуть закінчуватися більш успішно. Як вони будуть взаємодіяти, тріо показало майже відразу ж, на 52-й хвилині матчу.

Дрогба, перебуваючи на лівому фланзі, зробив передачу на Шевченка, що стояв неподалік від штрафної. Українець прикрив м’яч корпусом і зробив проникаючий пас у штрафну. Здавалося, що передача йде на Калу, але Калу до м’яча не доторкнувся, віддавши це право Лемпарду, що прискорився раніше, ніж партнер, прийняв м’яч і легко обіграв воротаря м’яким ударом.

"Челси" міг зіграти і внічию, але П’єр ван Хойдонк, який вийшов під кінець матчу, потрапив з небезпечного штрафного в стійку. Це був єдиний гольовий момент у господарів матчу.

У середу, 9 серпня, "Челсі" зіграє на "Стемфорд Брідж" проти "Селтіка". Судячи з усього, команда повинна додати ще.

За матеріалами: ФК "Челсі"