"Динамо" робить крок в Лігу Чемпіонів

Корреспондент.net, 10 серпня 2006, 08:40
0
4

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду київське "Динамо" вдома обіграло турецький "Фенербахче".

Шаленіти трибуни почали вже на першій хвилині зустрічі. Сергій Ребров метрів з 17-ти пробив по воротах Речбера, однак голкіпер відбив мяч прямісенько на Діого Рінкона і той без проблем відкрив рахунок у матчі. Одразу після цього динамівці несподівано притислися до власних воріт. І перша половина тайму проходила на половині поля Шовковського. Небезпечно пробивав Анелька, але його удару бракувало майстерності. Потім небезпечно зі штрафного пробивав Алекс. Мяч у кількох сантиметрах пролетів поруч зі стійкою динамівських воріт. У господарів абсолютно не йшла гра у центрі поля. Багато помилявся при передачах Корреа. Єдиний форвард господарів поля Максим Шацьких постійно відходив до центрального кола у пошуках мяча.

Ближче до середини тайму кияни нарешті зрозуміли, що така гра не може подобатися глядачам. Запамятався удар здалеку Олега Гусєва, але турків врятував Речбер. Потім той же Гусєв вивів на побачення із голкіпером Шацьких, але Максим усіх привчив, що він може забити неймовірний гол, а от реалізувати вихід віч-на-віч він не може. Ближче до закінчення тайму обидві команди дещо знизили темп і напевно берегли свої сили на другу 45-ти хвилинку.

Початок другого тайму був абсолютно схожим на перший. Різниця лише у тому, що швидкий гол забили футболісти "Фенербахче". Алекс з правого флангу зробив навісну передачу і вище за усіх вистрибнув Ауреліо, який не залишив Шовковському жодного шансу. Ще перед початком гри наставник динамівців говорив, що турки небезпечно грають саме при стандартах. Демяненко як у воду глядів. Після забитого голу турки великими силами пішли вперед і намагалися забити другий гол. Господарі поля у деяких моментах просто грали на відбій. І знову на допомогу динамівцям прийшли вболівальники, які почали несамовито підтримувати своїх улюбленців. Знову активно заграли Рінкон і Гусєв. У центрі повноправним господарем став Корреа. А от форвард "Динамо" Максим Шацьких продовжував марнувати момент за моментом. Після його ударів мяч летів куди завгодно, але не у ворота "Фенербахче". Щоправда саме Максим почав атаку, яка призвела до другого голу. Його влучна передача на одинадцятиметровий і здавалося, що Рінкон зробить дубль, але захисники в останню мить вибили мяч на кутовий. Подача Корреа і той же Рінкон впритул головою розстрілює ворота турків - 2:1. Майже одразу арбітр за дві жовті картки вилучає з поля Балчі. Здавалося, що "Фенербахче" посиплеться. Однак навпаки. Турецькі футболісти забивають гол у ворота Шовковського. Боковий арбітр фіксує офсайд. Наставник динамівців робить дві заміни, які безперечно пожвавили гру. Мілевський як завжди заробив кілька штрафних і весь час тримав оборону гостей у напрузі.

Зіко незадоволений (Reuters)

Кінцівка матчу проходила без центра поля. Обидві команди почали грати у відкритий футбол. Моменти виникали біля обох воріт. Більше пощастило динамівцям. Після навісу Белькевича захисники турків вибили мяч подалі від воріт, але Юссуф не дав шкіряному приземлитися і зльоту забив гол красень. До воріт було метрів 20. На останніх секундах Рінкон міг зробити хет-трик. Накрутивши у штрафному кількох захисників, Діого впав. Арбітр вирішив, що динамівця ніхто не чіпав. Потім був штрафний біля воріт Олександра Шовковського, але воротар динамівців, який проводив ненайкращий матч, цього разу зіграв надійно. Фінальний свисток, який прозвучав на 95 хвилині матчу, зафіксував важку перемогу віце-чемпіонів України.

"Динамо" (Україна) - "Фенербахче" (Туреччина) - 3:1

Голи: Рінкон, 1, 67, Юссуф, 87 - Ауреліо, 48