Шевченко в третій грі поспіль не може забити

Корреспондент.net, 11 серпня 2006, 12:40
0
4

Лондонський "Челсі" у середу, 9 серпня, провів останній матч перед початком сезону. Спаринг-партнером нової команди українця став шотландський "Селтік".

Перед грою ходило багато чуток про те, що матч між чемпіоном Англії і чемпіоном Шотландії товариським бути не може. Докази команди надали в середу ввечері на "Стемфорд Брідж".

Перші хвилини гри пройшли в метушливій боротьбі на високих швидкостях. Саме швидкий темп відрізняв цю гру від попередніх товариських зустрічей "Челсі". За швидким початком пішов досить випадковий гол. Ярошик заробив кутовий на правому фланзі, пішла подача і захист "синіх" втратив Колдвела, який забив прямим ударом.

"Челсі" не знітився і продовжив грати в свою гру. Активний Дрогба, через п’ять хвилин після голу, ледь не зрівняв рахунок. Дідьє обікрав захисника, вийшов на ворота під гострим кутом і пробив. Боруц зумів відбити удар, але м’яч не зафіксував. Дідьє першим встиг на добивання і спрямував м’яча вище воріт.

Пізніше перевага "Челсі" втілилася у забитий гол. Шон Райт-Філліпс зрівняв рахунок, завдавши невідпорного удару з метрів 16 в нижній лівий кут воріт.

В другому таймі "Челсі" не просто додав, а показав вражаючий футбол. Звичайно, заміни зіграли в цьому перевтіленні головну роль.

Моурінью був задоволений діями атаки, тому замінив у цій лінії в перерві лише Райта-Філліпса на Шевченка. Зате всередині поля Жозе додав досвіду і вигадки в особі Баллака і Ессьєна, що вийшли замість Мікеля і Діарра. У захисті тренер дав відпочити Феррейрі, випустивши замість нього Жеремі.

Швидкості зросли, а "Селтік" був змушений відійти до своїх воріт. На 52-й хвилині Роббен із правого флангу віддав гостру передачу на Баллака, той у дотик вивів Шевченка сам на сам з воротарем, але українець не забив.

У наступні хвилини Шевченко двічі брав м’яча і, намагаючись протягнути його якнайдалі, втрачав його зрештою в боротьбі із захисниками. Однак такі дії Андрія показували, що він нарешті починає набирати форму і готовий виконувати великий обсяг роботи.

До 80-ї хвилини "Челсі" ще намагається атакувати, але гостроти вже немає, а в останні 10 хвилин "Селтику" вдається все-таки зменшити темп гри і довести матч до нелогічної нічиєї 1:1.

За матеріалами: ФК "Челсі"