Україна розтрощила Азербайджан

Корреспондент.net, 16 серпня 2006, 08:40
0
6

Збірна України, вигравши в товариській грі у команди Азербайджану з рахунком 6:0 встановила новий рекорд перемог синьо-жовтих в офіційних матчах.

За весь матч суперники українців двічі ударили у площину воріт Кернозенка і одного разу подали кутовий.

Збірна України, яка в цьому матчі збиралася влаштувати проводи Андрію Гусіну, який в останній момент вирішив ще трохи пограти в національній команді, творила на полі все, що хотіла.

У стартовому складі Олег Блохін зробив кілька змін, зважаючи на травми захисників та відсутність Шевченка з Ребровим. Пару в центрі захисту Русолу склав Кучер, а на правий фланг був відряджений Ткаченко. І якщо по грі Кучера в цій грі важко щось сказати, то Ткаченко міг в цьому матчі зіграти і більш активно, розуміючи, що це, можливо, його останній шанс засвітитися перед Блохіним.

Втім, справжнього випробування сил команди в Блохіна не вийшло. Вже на третій хвилині Воронін, отримавши м`яча у штрафній ударом між ніг воротаря збірної Азербайджану робить рахунок 1:0. За хвилину мав забивати вже Назаренко, який з двох метрів не влучив у порожні ворота після пасу Гусєва.

Другий гол у ворота гостей влетів на 12 хвилині. Цього разу Назаренко був більш майстерним, закрутивши м`яч у 9-ку воріт Велієва зі штрафного з метрів 22.

Третій гол знову створив той же Назаренко. Півзахисник "Дніпра" до останнього поборовся за м`яч, виграв боротьбу і прострілив на Ротаня, який забивав з метрів шести вже у порожні ворота.

На останній хвилині першого тайму азербайджанському воротарю довелося знову діставати м`яча з воріт. Ротань з кута штрафної навісив у воротарський майданчик і всіма забутий Гусєв кивком голови робить рахунок 4:0.

З перших хвилин другого тайму Блохін випустив Рикуна, Воробея і Шелаєва.

Втім, навіть зменшивши темп гри українська команда продовжувала домінувати, хоча перші 20 хвилин заключного тайму були нудними та практично без моментів. На 71 хвилині Україна знову забила. Воробей у боротьбі із захисником пробив і м`яч, зрикошетивши від захисника, влетів у ворота - 5:0.

У хвилини, що залишилися до закінчення гри воротар збірної Азербайджану відбив небезпечний удар Андрія Гусіна, який вийшов на заміну, одягнувши капітанську пов`язку. А на доданій хвилині до основного часу форвард "Шахтаря" обіграв захисника і виходив сам на сам з воротарем, обігравши якого, закотив м`яча у порожні ворота.

На післяматчевій пресс-конфренції Олег Блохін попросив журналістів з Азербайджану не сильно критикувати свого тренера, тому що він не винний. Дійсно, Шахіну Динієву можна лише поспівчувати.

Україна - Азербайджан - 6:0

Голи: Воронін 3, Назаренко 12, Ротань 26, Гусєв 45, Воробей 71, Бєлік 90+1

Україна: Кернозенко, Русол, Кучер, Ткаченко, Несмачний (Свідерський 56) - Тимощук (Шелаєв 46) Ротань (Михалик 56), Гусєв (Воробей 46), Назаренко (Рикун 46) - Воронін (Гусін 55), Бєлік.

Азербайджан: Велієв, Гаджиєв, Бахшиєв (Садигов 46), Гулієв, Кярімов, Султанов, Рам. Аббасов (Гашимов 46), Садигов, Гурбанов (Ісмаїлов 19), Імамалієв (Джавадов 75), Набієв (Надиров 63).