Про Євро-2007 можна забути

Корреспондент.net, 17 серпня 2006, 08:25
0
4

У першому відбірному матчі до ЧЄ-2007 року молодіжна збірна України була розгромлена командою Болгарії з рахунком 0:3. Українці, які два місяці тому виграли срібні медалі молодіжного чемпіонату Європи практично втратили шанс на вихід у фінальну частину першості континенту.

Нагадаємо, що згідно з новим регламентом проведення кваліфікації молодіжних чемпіонатів Європи збірні розбиті на групи по три команди і далі ідуть лише переможці груп. Тепер українцям на початку вересня потрібно з якомога більшим рахунком обігравати в гостях Хорватію і сподіватися, що хорвати на виїзді переможуть болгар. Але це все з розряду припущень.

Сама ж гра, а вірніше її перший тайм до 42 хвилини, складався для українців доволі оптимістично. Підопічні Олексія Михайличенка мали перевагу і були більш гострими в атаці.

Михайличенко практично зберіг склад, який грав на Євро. Щоправда, через травму не зміг допомогти команді в матчі з болгарами Мілевський.

Перший небезпечний момент біля воріт болгарів українці створили на хвилині 30, коли небезпечного удару головою завдав Фомін, але м`яч пройшов поруч зі стійкою. Двічі з з-за меж штрафного майданчика бив Алієв, але прямо в руки Міхайлову. На 34 хвилині Яценко бив з метрів 8 з під захисника, але вище воріт.

На 42 хвилині болгари забили. Атанасову з метрів 22 вдався фантастичний удар прямо в 9-ку воріт П`ятова - 0:1.

На цьому перша половина гри закінчилася. У другій 45-хвилинці українська збірна мало нагадувала срібного призера першості Європи. Болгари вдало пресингували, більш тримали м`яча і краще реалізовували моменти, яких в них було не так і багато. На 58 хвилині форвард італійського "Ювентуса" Валерій Божинов ударом з під Оберемка робить рахунок 0:2, а за вісім хвилин він вже встановлює кінцевий рахунок в грі.

Захист української команди проґавив пас на Домовчійскі, який вибіг сам на сам з П`ятовим і український голкіпер кинувся в ноги болгарину, який відразу впав на газон. Валійський суддя вказав на 11 метрів і Божинов ударом з пенальті робить рахунок 0:3.

У час, що залишився обидві команди відверто догравали гру, але якщо болгар можна було зрозуміти, то українці просто викинули білий прапор.

Україна (U-21) - Болгарія (U-21) - 0:3

Голи: Атанасов 42, Божинов 58, 66 - з пенальті.

Україна: П`ятов, Допілка, Яценко, Кіцута, Ярмаш, Оберемко, Максимов, Алієв, Кривошеєнко (Кравченко 56), Фомін (Ярошенко 72), Фещук.