"Динамо" обходить "Шахтар"

Корреспондент.net, 20 серпня 2006, 12:58
0
5

У суботу, 19 серпня, відбулися перші матчі 4-го туру чемпіонату України, які принесли серйозні зміни в турнірній таблиці.

"Шахтарю" будет над чим поміркувати (shakhtar.com)

19-й матч чемпіонату України між донецькими командами "Металург" та "Шахтар" уперше не приніс перемогу гірникам.

Володіючи перевагою, але не створюючи біля воріт суперника голових моментів, підопічні Мірчі Луческу так і не змогли поцілити ворота "Металурга" - 0:0.

Ще однією неприємністю стала травма Матузалема, яку півзахисник "Шахтаря" одержав у першому таймі, після чого залишив поле.

"Шахтар" набирає після чотирьох турів десять очків і поступається першим рядком київському "Динамо". Раніше біло-блакитні через силу обіграли в Луганську місцеву "Зорю" - 2:1.

Матчі проти "Зорі" на виїзді завжди складалися для киян непросто. Це традиція збереглася навіть незважаючи на те, що луганська команда тільки цього року повернулася до вищої ліги після багаторічного перебування в першій лізі.

Динамівці могли повністю втратити очки. Не втратили. Насамперед , завдяки кращому виконанню стандартів.

Уже на 4-й хвилині зухвалий Кірілов зумів розпечатати ворота Рибки, змусивши його помилитися ударом з гострого кута в далекий верхній кут.

Статус-кво було відновлено лише через чотири хвилини після того, як Корреа виконав штрафний, а захисник "Зорі" у боротьбі з Рінконом головою переправив у власні ворота.

На 71-й хвилині Ребров заробив небезпечний штрафний. До м’яча підійшов Родріго і від душі вгатив м’яч у нижній лівий кут. У цій ситуації ледве чи не єдиний раз помилився Козаченко, котрий пропустив м’яч під рукою - важка перемога киян.

За матеріалами: Террикон, Динамомания