"Барселона" завойовує перший трофей сезону

Корреспондент.net, 21 серпня 2006, 12:06
0
3

У неділю, 20 серпня, "Барселона" виграла свій перший трофей у новому сезоні, здолавши в протистоянні за Суперкубок Іспанії "Еспаньол". У першому матчі цих команд "синьо-гранатові" на минулого тижня перемогли "Еспаньол" на його поле з рахунком 1:0.

У першій зустрічі володарі Ліги Чемпіонів виглядали не кращим чином і цілком могли пропустити. Думка про незаслуженість поразки гріла душу вболівальникам "Еспаньола" перед повторним матчем.

Але вже перші хвилини зустрічі на "Камп Ноу" продемонстрували величезну різницю в класі між двома командами.

Підопічні Франка Райкаарда відразу прибрали ініціативу до своїх рук, що проявилась в двох швидких голах. Уже на третій хвилині Хаві після подачі Роналдіньо головою з близької відстані переправляє м’яч у ворота - 1:0.

Забивши швидкий гол, футболісти "Барселони" не зупинилися на досягнутому і продовжували великими силами насідати на ворота збентежених таким розвитком подій гостей.

Особливо в стані каталонців виділялися Хаві і Деку, що своїми постійними переміщеннями в центрі поля створювали величезні проблеми суперникам.

Уже на 12-й хвилині рахунок став 2:0. Мессі кинув Беллетті в прорив по флангу, останній відмінно зіграв у стіночку з Хаві, і прострелив низом у штрафну, де передачу замкнув Деку, відправивши м’яч у сітку воріт мимо Камені.

Але навіть за рахунку 2:0 футболісти "Еспаньола" думали більше про оборону, ніж про атакуючі дії. На 30-й хвилині після удару Роналдіньо гостей врятувала лише штанга.

У перерві на поле вийшли зіркові новачки "Барселони" - Ліліан Тюрам і Ейдур Гудьонсен. Як виявилося згодом, загальної картини матчу вони не зіпсували.

У середині другого тайму навіс Белетті в третій гол перетворив Деку, який у падінні потужним ударом "ножицями" переправив м’яч у ворота.

Таким чином, "Барселона" показала, що цілком готово до матчу з "Севільєю" за Суперкубок Європи, що призначений на 25-е серпня.

За матеріалами: sport.ru