Маккабі - Ліверпуль 1:1

Корреспондент.net, 23 серпня 2006, 07:55
0
5

"Маккабі" (Хайфа) - "Ліверпуль" - 1:1 Голи: Колаотті, 65; Крауч, 53. Перший матч - 1:2

У вівторок почалися відповідні матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. За рішенням UEFA хайфський клуб "Маккабі" проводив "домашній" матч з англійцями в Києві.

Гол, забитий на "Енфілді" два тижні тому, навіть незважаючи на підсумкову поразку залишав ізраїльтянам непогані шанси на загальний успіх. Для виходу в основну сітку "Маккабі" у Києві було досить мінімальної перемоги, і "Ліверпулю" довелося чимало похвилюватися. Свій перший гол ізраїльтяни забили на 22-й хвилині, однак арбітр зафіксував в Алена Маруді положення "поза грою".

На 54-й хвилині після навісу Джермейна Пеннанта з правого прапора відзначився Пітер Крауч.

Але через девять хвилин рахунок зрівнявся. Хосе Рейну після удару бразильця Шавьера Андерсона парирував мяч прямо на аргентинця Роберто Колаутті, який переправив снаряд у порожні ворота.

Трохи пізніше Колаутті був близький до того, щоб перевести з’ясування відносин у додатковий час, однак Рейн з його наймогутнішим ударом з 25 метрів справився.

Закінчувати двобій мерсісайдцям довелося без Мохамеда Сісоко, який залишив поле на носилках.