Українці поступилися болгарам

Корреспондент.net, 1 вересня 2006, 10:07
0
5

Збірна України з баскетболу поступилася в першому матчі чемпіонату Європи 2007 болгарській команді. Сьогодні у Варні підопічні Віталія Лебедінцева програли збірній Болгарії з рахунком 77:80.

Гра почалася з того, що Віденов закидав два швидких триочкових м’ячі. Втім, далеко болгар українські баскетболісти не відпустили, і чверть закінчилася з 3-очковою різницею в рахунку.

В другій чверті рахунок зрівнявся (27:27), але потім болгари знову додали і виграли чверть з такою ж перевагою.

У третій чверті українцям вдалося закидати стільки ж, скільки пропустити а далі почалася гостра боротьба, у якій сильнішими виявилися хазяї.

За 15 секунд до сирени рахунок був 77:76 на користь хазяїнів. А потім капітан болгарської команди Тодор Стойков успішно реалізував два штрафних кидки.

А ось Скутельніку вдалося забити тільки один. Ще один точний штрафний MVP двобою Стойкова і рахунок став остаточним.

Тепер українській команді треба реабілітуватися в домашньому матчі зі шведами, який відбудеться 3 вересня.

Болгарія-Україна - 80:77

Судді: Мехмед Кесеретар (Туреччина), Олександр Мілоєвік (Македонія), Браніслав Мрдак (Сербія)

Болгарія: Віденов 20, Давідов 3, Дімітров 2, Банев 2, Стойков 27 (Д. Іванов 10, К. Іванов 0, Бозов 6, Младенов 4, Георгієв 6, Радіонов 0)

Україна: Дроздов 16, Подорваний 12, Швець 13, Ліщук 9, Печеров 15, (Скутельник 10, Коваль 2, Гуртовий 0)