Грецькі баскетболісти підносять найгучнішу сенсацію

Корреспондент.net, 1 вересня 2006, 14:10
0
6

Збірна Греції стала автором найгучнішої сенсації на чемпіонаті світу з баскетболу, який проходить у ці дні в Японії. У півфіналі діючі чемпіони Європи обіграли головного фаворита першості - команду США (101:95).

Американська збірна, складена з зірок НБА, не змогла реабілітуватися за поразки на ЧС-2002 і Олімпіаді-2004.

Греки програли першу чверть з різницею в шість очок, однак потім їм вдалося скористатися слабістю дій збірної США в обороні, які викликали критику протягом всього турніру. За другу і третю 10-хвилинку збірна Греції набрала 63 очки. В останній чверті американці трохи скоротили розрив, застосувавши тактику фолу в кінцівці, але європейці майже не мазали з лінії штрафних.

Найрезультативнішими в переможцями стали захисник Васіліс Спануліс (22 очки), форвард Міхаліс Какіусіс (15) і центровий Софокліс Скорцанітіс (14). У США явним лідером був Кармело Ентоні (27 очок); 19 і 17 балів набрали відповідно Дуейн Уейд і Леброн Джеймс.

У фіналі, що відбудеться в неділю, 3 вересня, греки (у складі цієї команди немає жодного гравця з НБА) зустрінуться з переможцем матчу Іспанія - Аргентина.

Греція - США - 105:91.