Ліга Чемпіонів: "Челси" і "Барселона" стартують з перемог

Корреспондент.net, 13 вересня 2006, 14:09
0
6

У вівторок, 12 вересня, головні фаворити Ліги Чемпіонів, волею сліпого жереба зібрані в одній групі А, стартували в турнірі з переконливими перемогами.

"Барселона" - "Левскі" - 5:0 (2:0)

Голи: Іньєста, 7 (1:0). Жюлиі39 (2:0). Пуйоль, 49 (3:0). Це"про, 58 (4:0). Роналдіньйо, 90+3 (5:0).

Діючий переможець Ліги, іспанська "Барселона", легко розібралася з болгарським "Левскі", забивши у ворота дебютантів головного європейського турніру п’ять безмовних м’ячів.

Каталонці, заволодівши перевагою на перших ж хвилинах матчу, порадували своїм вболівальникам гол уже на 7-й хвилині - перший гол нової Ліги на свій рахунок записав Іньєста (Роналдіньйо прострелив із флангу, а Ето’О дотепно відпасував м’яч на партнера).

До перерви відзначитися, могли і лідери "Барселони" Ето"О і Роналдіньйо, але удар першого був трохи неточним, а бразилієць вдарив прямо в голкіпера "Левскі".

Другий тайм діючі чемпіони почали з ще однієї голевой атаки - Роналдіньйо заробив штрафний поруч з лівим кутом штрафної площі і пробив у ближній кут, голкіпер болгарського клубу не зміг зафіксувати м’яч, за що і поплатився - у ролі ката виступив Карлес Пуйоль.

Картина гри не мінялася до самого фінального свистка, а рахунок на табло лише ріс - голами все-таки відзначилися Ето’О і Роналдіньйо, встановивши остаточний рахунок.

"Челсі" - "Вердер" - 2:0 (1:0)

Голи: Есьєн, 24 (1:0). Балак, 68-з пенальті (2:0).

В іншому матчі групи А лондонський "Челсі" теж досить легко переграв "Вердер" - бременці намагалися грати з командою Жозе Моуріньйо на зустрічних курсах, але спершу пропустили атаку Мікаеля Есьєна, а потім "привезли" собі пенальті, що гарматним ударом реалізував Міхаель Балак, відкривши рахунок своїм голом за "аристократів".

Українець Андрій Шевченко мав низку відмінних можливостей забити, однак, цього зробити йому не вдалося.