Ліонський синдром "Реала"

Корреспондент.net, 14 вересня 2006, 08:50
0
6

У середу, 13 вересня, мадридський "Реал" традиційно програв французькому "Ліону". Французький клуб домінував на полі більшу частину ігрового часу і цілком міг перемогти з більш великим рахунком.

"Ліон" з перших хвилин заволодів значною перевагою. На 7-ій хвилині голкіпер "Реала" Ікер Касільяс дуже тяжко парирував найнебезпечніший удар зі штрафного Жуніньо.

Через чотири хвилини бразильський півзахисник, який  після ЧС-2006 завершив виступи за національну збірну, закинув м’яч за спину Фабіо Каннаваро, у результаті чого Фред з лінії штрафного перекинув м’яч через Касільяса.

У наступній атаці "Ліон" міг подвоїти рахунок, але Касільяс блискуче парирував удар головою Малуда. "Реал" беззубо виглядав на лінії атаки, не дивлячись на присутність таких зірок, як Руд ван Ністелрой, Рауль, Антоніо Кассано і Девіда Бекхема. Зате його суперник створював небезпечні моменти.

У підсумку, на 31-ій хвилині після діагональної передачі Гову в далекий кут невідхильно пробив Тіагу. Незабаром Жуніньо міг остаточно вирішити долю матчу, але його удар зі штрафного парирував Касільяс, який через мить не дозволив зіграти Малуда.

У кінці тайму Антуан Ревейер не реалізував відмінний гольовий шанс перед тим, як після помилки Каннаваро в штангу пробив Малуда. У перерві Хосе Антоніо Рейес замінив неефективного Кассано, зумівши додати гостроти атакам мадридського клубу. Але реальних гольових моментів біля воріт хазяїнів поля як і раніше майже не виникало.

Більш того, на 60-ій хвилині після чергового удару зі штрафного Жуніньо м’яч потрапив у зовнішню сітку воріт. "Я вам скажу, що пишаюся бути наставником "Ліона", сказав на прес-конференції Жерар Ульє. "Ми провели сьогодні чудовий матч. Ми перемогли з рахунком 2:0, але могли забивати набагато більше".

В другому турі мадридський "Реал" приймає на своєму полі київське "Динамо", яке було розгромлено румунським "Стяуа" з рахунком 1:4.