"Динамо" знищили в Мадриді

Корреспондент.net, 27 вересня 2006, 08:20
0
6

Київське "Динамо" продовжує штампувати принизливі поразки в Лізі Чемпіонів. Більше того, "Динамо" програло справедливо. Мадрид міг і повиннен був забивати куди більше. Принизливий для киян рахунок 1:5 - абсолютно відповідав грі.

"Реал" - "Динамо" 5:1

Голи: ван Ністелрой 20, 70 (з пенальті), Рауль 27, 61, Рейес 45+1 - Мілевський 47

Після домашньої поразки від "Стяуа" у першому турі на команду Анатолія Дем’яненка чекав іспит "Реалом" у Мадриді. За словами свого наставника, кияни вчасно відійшли від ганьби в матчі першого туру і розраховували не впасти лицем перед "королівським клубом".

Але очікування Дем’яненка, а також тисяч біло-блакитних вболівальників, на жаль, не виправдалися. Перевага "Реала" у класі не викликала сумнівів з перших хвилин зустрічі. Нехай і були в гостей можливості забити, але вони компенсувалися хаосом в оборонних діях "Динамо".

"Бланкос" у свою чергу постійно давили на ворота Олександра Шовковського і, зрештою, домоглися свого. На 20-й хвилині Рууд ван Нистелрой підкараулив невдалий відскік від руки динамовського голкіпера після прострілу Роберта Карлоса і точним ударом відкрив рахунок - 1:0. Гості незабаром могли відігратися, але Валентин Белькевич і Максим Шацьких не зуміли розібратися в досить простій ситуації, опинившись вдвох проти одного захисника.

За що і були покарані господарями поля. Рауль ударом головою ефектно замкнув навіс Хосе Антоніо Рейеса, змусивши Шовковського дістати м’яч з сітки повторно - 2:0. А перед тим як відправитися на перерву кияни почали з центру поля втретє. Тепер уже сам Рейес реалізував свій вихід до воріт "Динамо" після точної передачі Мамаду Діарра.

У принципі, після такого першого тайму можна було вже спокійно збирати валізи, але кияни все-таки плекали надію відігратися. Наблизив цю майже незбутню мрію до реальності гол Артема Мілевського на самому початку другої половини зустрічі. Але свято на динамівській вулиці продовжувалося недовго. Чергова помилка захисників коштувала гостям четвертого пропущеного м’яча. Серб Горан Гавранчич не вчасно вирішив обігратися з Шовковським і, як наслідок, просто подарував м’яч Раулю. Ветеран "Реала" такі шанси втрачати не звик - 4:1.

Але це була не остання  зустріч Шовковского і Рауля з жалюгідним для "Динамо" результатом. Менш ніж через 10 хвилин форвард "Реала" опинився з динамівським голкіпером один на один. Останній змушений був сфолити, за що негайно і одержав червону картку.

Шовковського у воротах змінив молодий Олександр Рибка, який встиг в час, що залишився, цілком виправдати своє прізвище. Правда, пенальті Рибка відбити не зумів, але в інших епізодах зіграв блискуче. Декілька разів юний голкіпер біло-блакитних витягав з кутів "мертві" м’ячі, а один раз так самовіддано пішов у верхівкову боротьбу, що виявився в нокдауні після зіткнення із Серхіо Рамосом. Іспанець за цей епізод одержав заслужене попередження від Грема Полла.

Вже в компенсований час головний арбітр мав привід призначити ще одне пенальті у ворота гостей, однак, пошкодував динамівців. Підопічним Дем’яненка вже і так  вистачило потрясінь у цей осінній вечір. А як кияни будуть грати свій наступний матч з лідируючим у групі E французьким "Ліоном", страшно навіть уявити . Так і поб’ють нещасливий рекорд московського "Спартака" часів застою за різницею забитих і пропущених м’ячів - мінус 18.

За матеріалами: eurosport.ru