Кривдника "Динамо" поставили на місце

Корреспондент.net, 27 вересня 2006, 13:23
0
4

Після гостьової перемоги над київським "Динамо" з рахунком 4:1 бухарестський "Стяуа" зазнав великої домашньої поразки від головного фаворита групи французького "Ліона" з рахунком 0:3.

"Стяуа" - "Ліон" - 0:3 (0:1)

Голи: Фред, 43 (0:1). Тіаго, 55 (0:2). Бензема, 89 (0:3).

Гості, що три останніх сезони доходили до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, на 43-й хвилині відкрили рахунок, коли помилкою воротаря Карлоса Фернандеша скористався бразилець Фред.

А на початку другого тайму після розиграшу кутового відзначився Тіаго. Цікаво, що Фред і Тіаго стали авторами забитих м’ячів у ворота мадридського "Реала" у стартовому турі групового раунду.

Надалі "Стяуа" не створив серйозних проблем для оборони "Ліона", який, у свою чергу, на 89-й хвилині довів рахунок до розгрому. Карім Бензема після ефектної передачі Жуніньо невідпорно пробив у дальній кут.