Московський ЦСКА перемагає

Корреспондент.net, 27 вересня 2006, 14:28
0
1

Московський ЦСКА здобув першу перемогу в груповому раунді Ліги Чемпіонів, перегравши на своєму полі з мінімальним рахунком німецький "Гамбург.

ЦСКА - "Гамбург" - 1:0

Гол: Дуду Сеаренсе, 59 (1:0)

Єдиний гол на 59-й хвилині забив бразильський півзахисник Дуду Сеаренсе, що замкнув подачу з кутового свого співвітчизника Даніеля Карвальо.

Сама гра пройшла без великої кількості небезпечних моментів, але велику частину ігрового часу перевага армійців не викликала сумнівів.

Ще в першому таймі двічі міг забивати Івіца Олич, а на 45-й хвилині після розиграшу кутового ледь не відзначився Дуду. Півзахисник збірної Бразилії, як виявилося, тільки пристрілювався. Своїм наступним шансом Дуду скористався на всі сто. "Гамбург", у свою чергу, на тлі армійців виглядав занадто пасивним.

Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт Ігоря Акінфеєва був створений лише на 82-й хвилині, коли Паоло Герреро пробив поруч зі стійкою.

Через три хвилини гості залишилися вдесятьох після того, як червону картку за удар ліктем Юрія Жиркова заробив Бенджамін Лаут. Однак на другій доданій хвилині "Гамбург" ледь не уникнув поразки, але голкіпер армійського клубу не дозволив забити з близької відстані Бубакару Саного.

Після двох турів групового раунду ЦСКА набрав чотири очка і з прекрасним настроєм підійшов до двох спарених матчів проти фаворита групи лондонського "Арсеналу".

Цікаво, що два роки тому ЦСКА також почав груповий раунд із нічиєї і перемоги, але зумів зайняти лише третє місце в групі, що, втім, дозволило команді Валерія Газзаєва виграти Кубка UEFА.

"Арсенал" - "Порту"

Голи: Анрі, 38 (1:0), Глєб, 48 (2:0).

Інший матч групи G, у якому з’ясовували стосунки "Арсенал" і "Порту" закінчився передбачуваною перемогою лондонців - 2:0. Голи на рахунку Анрі й Олександра Глєба.