Українка створила гучну сенсацію

Корреспондент.net, 2 жовтня 2006, 09:00
0
4

Українська тенісистка Альона Бондаренко стала автором гучної сенсації, вигравши турнір серії WTA.

22-річна спортсменка стала першою українкою, якій підкорилось перше місце турніру серії WTA (Всесвітньої жіночої тенісної асоціації).

У неділю, 1 жовтня, Бондаренко перемогла в Люксембурзі на змаганнях другої категорії з призовим фондом у 600 тисяч доларів.

У фіналі Альона Бондаренко перемогла п’яту ракетку турніру італійку Франческу Скьявоне 6:3 і 6:2.

Феноменальний успіх дозволив українці піднятися в рейтингу з 62-ї відразу на 33-ю позицію і впритул наблизитися до світової тенісної еліти.

Перемога Бондаренко - найбільш визначне досягнення в історії українського жіночого тенісу.