Суперники "Шахтаря" по Лізі Чемпіонів дружно перемагають

Корреспондент.net, 2 жовтня 2006, 10:40
0
6

Всі суперники "Шахтаря" по групі Ліги Чемпіонів синхронно здобули перемоги в чергових турах своїх чемпіонатів.

"Валенсія" - "Гімнастік" - 4:0

Голи: Морьєнтес, 14 (1:0), Вілья, 53 (2:0), Вілья, 79 (3:0), Ангуло, 84 (4:0).

Іспанська "Валенсія" на "Местальї" завдала нищівної поразки "Гімнастиці" - 4:0, і тепер разом з "Барселоною" очолює турнірну таблицю Примеро.

На 14-й хвилині Фернандо Морьєнтес забив перший м’яч, але на цьому "кажани" не зупинилися, і в другому таймі Давід Вілья зробив дубль (53, 64). Мігель Ангуло поставив крапку в розгромі дебютантів на 84-й хвилині.

"Рома" - "Емполі" - 1:0

Гол: Монтелла, 23 (1:0)

Мінімальна перемога "Роми" над "Емполі" - 1:0 дозволила "романісті" стати лідером Серії А.

Єдиний м’яч забив Вінченцо Монтелла на 23 хвилині. Гості нічого не змогли протиставити підопічним Спалетті і вони спокійно довели матч до перемоги.

А от пірейський "Олімпіакос" здобув перемогу в гостях над "Іраклісом" із Салонік - 1:0. Результативним виявився удар Марича на 25-й хвилині.

Якщо в попередньому турі "Олімпіакосу" довелося майже весь другий тайм грати в меншості, то в цьому матчі був вилучений футболіст із команди суперника на 65-й хвилині.

Нерівність складів знову ніяк не відбилася на табло, рахунок більше не змінювався. Шість турів - шість перемог "Олімпіакоса", і вже на п’ять очок пірейці випереджають другий "Панатінаїкос".

За матеріалами: Террикон