Суперники "Динамо" у національних чемпіонатах

Корреспондент.net, 2 жовтня 2006, 11:10
0
4

Минулого уїк-енду суперники київського "Динамо" по групі Е Ліги Чемпіонів - "Ліон", "Реал" і "Стяуа" - провели свої чергові матчі в національних чемпіонатах.

Чемпіонат Франції. 8-й тур

"Сошо" - "Ліон" - 0:1

Гол: Вільтор (78)

Діючий чемпіон здобув п’яту перемогу в п’ятому гостьовому матчі, незважаючи на зроблену Жераром Ульє ротацію складу. У резерві після виїзного матчу Ліги Чемпіонів проти "Стяуа" залишилися Абідаль, Тіагу, Тулалан, Вільтор і Фред, а Клер пропускав матч через дискваліфікацію.

Викликаний у збірну Франції Гову на 70-й хвилині залишив поле через розтягнення зв’язок голеностопа. Перемогу ж ліонцям приніс Сільвен Вільтор, який потужним ударом з 20 метрів розпечатав ворота Ріше на 78-й хвилині матчу.

Після перемоги над "Сошо" "Ліон" продовжує лідирувати в турнірній таблиці першості Франції. "Марсель" відстає на 3 очка. У восьми матчах чемпіонату Франції "Ліон" одержав сім перемог і один матч зіграв внічию.

Чемпіонат Іспанії. 5-й тур

"Реал" - "Атлетико" - 1:1

Голи: Рауль (37) - Міста (6)

Втративши очки в матчі з "Атлетико", королівський клуб втратив і перший рядок у турнірній таблиці першості Іспанії. Тепер "Реал" йде лише на четвертому місці, пропустивши вперед "Барселону", "Валенсію" і "Севілью".

Цікаво, що в напередодні матчу з "Атлетико" півзахисник "Реала" Гуті зробив гучну заяву. "Ми переможемо з рахунком 3:0, а голи заб’ють ван Ністелрой, Рауль і Рейес", - наводила слова Гуті Tribalfootball.

Чемпіонат Румунії. 10-й тур

"Політехніка" - "Стяуа" - 1:1

Голи: Мітрович (90) - Діка (76)

Після 10-го туру "Стяуа" займає друге місце в турнірній таблиці першості Румунії, відстаючи від "Динамо" на 9 очок. У десяти матчах чемпіонату Румунії суперник київського "Динамо" одержав шість перемог, три матчі звів внічию, і один матч програв.