Фанати збірної України розгромили шотландців

Корреспондент.net, 11 жовтня 2006, 19:52
0
7

У середу, 11 жовтня, у Києві відбувся унікальний та екстраординарний футбольний матч. На НТК імені Банникова футбольний матч відбувся між фанатами збірних України і Шотландії.

Збірна фанатів України відсвяткувала сьогодні перемогу з рахунком 4:1. Матч був товариським в усіх відношеннях. І на трибунах і на полі панувала сприятлива і весела атмосфера.

Після першого тайму наша команда вигравала з рахунком 3:0, у другому таймі рахунок наблизився до позначки 4:0. Проти голу престижу не були проти ані гравці України, ані фанати Шотландії.

Після завершення матчу Президент ФФУ Григорій Суркіс вручив подарунки кращим гравцям матчу, і зазначив, що останні дні перетворилися на "Дні Шотландії в Україні".