Успіх українця перекреслили "Дияволи"

Корреспондент.net, 13 жовтня 2006, 13:07
0
3

"Нью-Джерсі" у черговому матчі чемпіонату НХЛ на своєму льоді в завзятій боротьбі з булітів переграв "Торонто" - 6:5. За канадців відзначився українець Олексій Понікаровський, але його команду це не врятувало.

На старті третього періоду господарі поступилися з рахунком 2:5, але завдяки хет-тріку Брайана Джіонти змогли перевести зустріч в овертайм.

Для "Дияволів" все починалося цілком благополучно - на 11-й хвилині Джон Маден з передачі Сергія Бриліна виводить господарів уперед, але через 5 хвилин Джеф ОБ"Ніл, реалізувавши більшість, порівнює рахунок.

Дивно, але це було перше й останнє видалення в складі "Нью-Джерсі" за весь матч. До речі, провинився в цьому епізоді саме Брилін. Ні до нього, ні після нього, жоден "диявол" жодного разу не залишав свою команду в меншості, втім і в "Торонто" за всю гру було лише 5 видалень, що по мірках НХЛ зовсім небагато.

Другий період видався на рідкість результативним. П’ять разів за воротами обох команд запалювалося червоне світло, причому один раз відзначитися вдалося Бриліну, а в складі "Торонто" вдалося відзначитися українцеві Понікаровському.

Усю гру не занадто вдало діяв знаменитий сторож воріт "Нью Джерсі" Мартін Бродо, який тільки в 2-му періоді пропустив 4 шайби, у результаті чого перед початком третьої двадцятихвилинки господарі поступилися з рахунком 2:5.

Однак, господарії не опустили рук і в третьому періоді змогли ліквідувати своє відставання! Справжнім героєм матчу став Брайан Джіонта. Саме його хет-трік у 3-му періоді дозволив господарям перевести зустріч в овертайм, причому відігралися "Дияволи" лише за 38 секунд до фінальної сирени - 5:5!

В овертаймі рахунок не змінився, а в серії булітів точнішими виявилися "Девілз" - 2:1, причому одна із шайб знову на рахунку Джіонти, а вирішальний буліт на рахунку Мадена.