Українець ввійшов в еліту світового фехтування

Корреспондент.net, 24 жовтня 2006, 17:05
0
4

У Лондоні пройшов турнір по фехтуванню на рапірах серед юніорів "Еден кап". На цих змаганнях успішно виступив українець Георгій Лопатенко, що зайняв 3 місце.

18-літній спортсмен другий тиждень підряд показує високий результат. Після 3 місця на юніорському турнірі в Братиславі Георгій Лопатенко зайняв 3 місце в Лондоні.

У півфіналі Лопатенко програв італійцеві Мартіно Мінуто, що пізніше став переможцем турніру. Успішні результати двох останніх тижнів дозволили Георгієві ввійти в десятку світового рейтингу рапіристів-юніорів.

У чвертьфіналі "Еден кап" виступив львів’янин Клод Юнес, що програв з рахунком 9:15 поляку Міхалу Маєвскі. Богдан Гурієнко в змаганнях юніорів зайняв 17 місце, а Ростислав Герцик програв у 1/32 фіналу і зайняв 42 місце.

За матеріалами:Наш спорт