"Шахтар" не зміг подолати "Валенсію"

Корреспондент.net, 1 листопада 2006, 09:28
0
5

Завершився матч 4-го туру групового раунду Ліги Чемпіонів з футболу в групі D, у якому зустрічалися донецький "Шахтар" і "Валенсія" (Іспанія). Нічия 2:2.

Склади команд: Шахтар: 35 Шуст, 3 Хюбшман, 7 Фернандіньо (89, Дуляй), 9 Матузалем, 17 Агахова, 18 Левандовскі, 25 Брандао (75, Маріка), 26 Рац, 27 Чигринський, 33 Срна, 38 Жадсон. Валенсія: 1 Канісарес, 2 Мігел, 4 Айяла, 7 Давід Вілья, 9 Морьєнтес (77, Хоакін), 10 Ангуло, 17 Наварро (85, Угу Віана), 20 Альбіоль, 21 Сільва, 22 Еду, 24 Моретті.

Уже на 3-ій хвилині прекрасним ударом зі штрафного над стінкою в далеку дев’ятку Жадсон забив м’яч. 1:0.

Подальші 15 хвилин Шахтар грав на радість українським вболівальникам, контролював ситуацію, створював небезпечні моменти. Хоча і не реалізовував їх занадто щедро, а в захисті допускав тривожні помилки.

Передчуття не обдурили. Гол  у відповідь іспанці забили на 17-ій хвилині зі штрафного. Прямий удар поруч зі стінкою йшов у правий кут, але в районі 11-метрової Морьентес дістав і підправив м’яч. Схоже, у Валенсії це була відіграна ситуація. 1:1.

28-ма хвилина. Ще один відмінний далекий удар. Фернандіньо б’є з 28 метрів. 2:1.

З цим рахунком команди і пішли на перерву.

Третю чверть матчу Шахтар помітно домінував, але знову ігрова перевага залишалася нереалізованою більше 20 хвилин, незважаючи на гарні удари Раца, Брандао.

Четвертий гол у матчі теж прийшов після стандарту. Вілья подає кутовий праворуч на ближню штангу, Моретті перевів на далеку і з 8 метрів Айяла замкнув атаку. 2:2.

До кінця зустрічі жодна з команд не змогла змінити рахунок на свою користь. Шахтар був  більш настирливим в атаці і жорсткішим в обороні, але Валенсію, здається, нічия влаштовувала.

Статистика матчу (Шахтар - Валенсія): удари по воротам - 20:8, фоли - 20:9, офсайди - 1:2, кутові - 4:5, володіння м’ячем - 55:45.

Одночасно з матчем Валенсія - Шахтар завершилися ігри: Левскі - Вердер (0:3), Барселона - Челсі (2:2), Баварія - Спортінг (0:0), Ліверпуль - Бордо (3:0), ПСВ - Галатасарай (2:0), Рома - Олімпіакос (1:1).

Матч Спартак, Москва - Інтер завершився раніше перемогою італійців 0:1.