"Хімік" переміг латишів

Корреспондент.net, 23 листопада 2006, 14:37
0
6

Перший успіх у баскетбольному Кубку Європи ФІБА южненський "Хімік" зробив вдома в матчі проти латвійського "Баронса" 79:76.

За перші 10 хвилин двобою лідер змінився 15 разів. Друга чверть істотно не відрізнялася і на велику перерву команди пішли майже при рівному рахунку 39:37 на користь "Баронса".

Гості зробили ривок 12:4 на старті третьої чверті, однак "Хімік" відповів тією же монетою і вийшов вперед. 55:53. За 20 секунд до завершення матчу Келі закинув два пункти і реалізував штрафний - 77:76 на користь хіміків. Рижани не змогли організувати відповідь, а Келі добив суперників з лінії штрафних.

"Хімік" піднявся на третє місце своєї групи. Бельгійському "Спіру" і російському "Динамо" "Хімік" уступає одне і два очка.