"Динамо" - переможець першого кола

Корреспондент.net, 27 листопада 2006, 09:36
0
2

У неділю, 26 листопада, відбулися матчі 16-го туру чемпіонату України у вищій лізі. Центральним матчем туру було протистояння в Одесі, де місцевий "Чорноморець" грав з лідером турніру - київським "Динамо".

"Чорноморець" - "Динамо" - 2:3

Голи: Данилевський (3), Гілазєв (90) - Родріго (11, з пенальті), Гавранчич (16), Мілевський (73).

В останньому матчі осінньої частини першості "Динамо" грало в Одесі з "Чорноморцем", і вже на 3-ій хвилині програвало.

Для виправлення ситуації киянам знадобилося зовсім небагато часу, і до 16ої хвилини рахунок був уже 2:1 на користь "Динамо". Загострення гри в другому таймі також принесло успіх гостям, але на останніх хвилинах зустрічі "Чорноморець" зумів ще раз вразити ворота Шовковського - 3:2, перемога "Динамо".

Тур завершиться в понеділок, 27 листопада, коли в Кривому Розі зіграють "Кривбасс" і "Шахтар", але незалежно від результату цього матчу, "осіннім чемпіоном" стане "Динамо" - у випадку перемоги над криворізькою командою, "Шахтар" наблизиться до киян на відстань у 4 бали. Наступний, 17-ий тур першості відбудеться вже в наступному році, 4-го березня.