"Севілья" з ефектом виходить з групи

Корреспондент.net, 30 листопада 2006, 11:15
0
4

Діючий власник Кубку УЄФА "Севілья" забезпечила собі путівку в наступний раунд, розгромивши на виїзді швейцарський "Грассхопперс" з рахунком 4:0.

Бразильський захисник Даніель Алвес оформив дубль, а Ернесто Чевантон і Кепа Бланко забезпечили іспанському клубу велику перемогу.

Команда Хуанде Рамоса набрала сім очків після трьох матчів, наздогнавши в турнірній таблиці голландський "АЗ", який після нічийного результату в матчі проти чеського "Слована" також достроково вийшов із групи.

"Грассхопперс" , зазнавши три поразки підряд з загальним рахунком 3:13, втратив навіть теоретичні шанси залишитися в Кубку УЄФА.

"Севілья" продемонструвала свою перевагу над суперником уже на перших хвилинах, коли найнебезпечніший удар Чевантона парирував голкіпер господарів поля Фабіо Колторті.

Н 12-ій хвилині гості зуміли повести в рахунку - прекрасним голом завершився сольний прохід Даніела Алвеса. Ще в першому таймі Колторти двічі рятував свою команду від неминучих голів після ударів Чевантона і Луїса Фабіано.

Незабаром після перерви "Грассхоппер" зусиллями Мбала Біскотте створив перший гольовой момент біля  воріт Андреса Палопа, але через декілька хвилин "Севілья" усе-таки забила другий гол. Після прострілу Луїса Фабіано м’яч рикошетом від захисника дістався Даніелу Алвесу, який ефектно обробив м’яч і пробив з десяти метрів.

На 62-ій хвилині заслуженим голом відзначився Чевантон, скориставшись довгою передачею Кристіана Поульсена. А на 84-ій хвилині розгром господарів поля завершив Кепа, який забив головою після навісу Чевантона.