Кубок Девіса: Росіяни повели у фіналі

Корреспондент.net, 1 грудня 2006, 16:00
0
5

На фіналі Кубку Девіса з тенісу, який проходить в Москві, зустрічаються збірні Росії й Аргентини. У першому матчі між цими командами Микола Давиденко виграв у Хуана Ігнасіо Чели з рахунком 6:1, 6:2, 5:7, 6:4.

Давиденко, третій номер світового рейтингу, з перших хвилин матчу з Челою захопив ініціативу. Росіянин діяв дуже активно, і незважаючи на приблизно рівну кількість невимушених помилок, легко виграв перший і другий сети з рахунком 6:1, 6:2.

Боротьба зав’язалася з третьої партії, яку Чела виграв з рахунком 7:5, взявши дві подачі Давиденка. На початку четвертого сету перевага знову була в російського тенісиста, який повів з рахунком 4:1. У цей момент аргентинець виграв два гейми підряд, скоротив розрив до мінімуму і був близький до того, щоб зрівняти рахунок, але росіянин втримав свою подачу.

У дев’ятому геймі на подачі Чели у Давиденка був матч-бол, але лідер збірної Росії не зумів ним скористатися. Однак вже в наступному геймі Микола Давиденко довів до перемоги сет, а разом з ним і матч. Підсумковий рахунок - 6:1, 6:2, 5:7, 6:4 на користь росіянина. Матч продовжувався більше трьох годин. Варто зазначити, що до московського двобою Давиденко і Чола провели між собою п’ять зустрічей, і у всіх перемогу одержав аргентинець.

Після першого матчу в рамках фіналу Кубка Девіса Давиденко в інтерв’ю сказав: "На початку матчу я грав добре, але після другого сету почав помилятися. Теніс - це такий "плаваючий" вид спорту, у якому неможливо витримати гру на високому рівні".

"Я зіграв не так добре, як у Парижі, але головне - це те, що я переміг", - сказав Давиденко.

Збірна Росії повела з рахунком 1:0. В другому матчі першого дня фіналу зіграють Марат Сафін і Давид Налбандян.