"Реал" впритул наблизився до "Барселони"

Корреспондент.net, 4 грудня 2006, 10:10
0
5

Після несподіваної нічиї "Барселони" у матчі в гостях проти "Леванту" турнірну таблицю іспанського чемпіонату могла одноосібно очолити "Севілья". Але замість цього команда Хуанде Рамоса провела один з найгірших матчів у сезоні, по всім статтям програвши "Еспаньолі" з рахунком 1:2.

13-ий тур виявився вкрай вдалим для "Реала", тому що "Барселона" втратила бали в матчі проти "Леванту", а "Севілья" і зовсім програла "Еспаньолі".

Завдяки цьому "королівський" клуб вийшов на друге місце в турнірній таблиці, скоротивши відставання від лідируючої "Барселони" усього лише до одного очка.

Мадридський "Реал" здобув дев’яту перемогу в сезоні, зломивши опір "Атлетико" з Більбао, який  проводив перший матч під керівництвом нового головного тренера Мане. Команда Фабіо Капелло в першому таймі втратила декілька реальних гольових моментів, за що була покарана несподіваним голом Пріето на 35-ій хвилині.

Після перерви удача відвернулася від Рууда ван Ністелроя, який не реалізував вихід один на один і чистий гол був відмінений суддівською бригадою через неіснуючий офсайд. Однак на 65-ій хвилині господарі поля все-таки зрівняли рахунок зусиллями Роналдо, який вийшов  на заміну.

Після видалення нападаючого "Атлетика" Адуріца гоподарі поля заволоділи перевагою і зуміли досягти перемоги. На 82-ій хвилині автором вирішального голу став ще один бразильський футболіст Роберто Карлос.