Шахтар виходить у Кубок УЄФА

Корреспондент.net, 6 грудня 2006, 09:43
0
4

Донецький футбольний клуб Шахтар вийшов у 1/16 фіналу Кубку УЄФА за підсумками групового турніру Ліги Чемпіонів.

Українська команда зайняла третє місце у своїй групі. В останньому, шостому турі, чемпіон України у вівторок зіграв унічию 1:1 із грецьким Олімпіакосом.

На 27-ій хвилині матчу рахунок відкрив бразильський захисник Шахтаря Матузалем, а на 54-й хвилині другий гол у матчі забив нападаючий Олімпіакоса Кастільо.

В іншому матчі групи D італійська "Рома" обіграла іспанську Валенсію з рахунком 1:0. Таким чином, після закінчення групового турніру в групі D Валенсія займає 1 місце (13 очків), Рома - друге (10 очків), а Шахтар (6 очків) і Олимпиакос (3 очків  ) - третє і четверте відповідно.

За результатами групового турніру Валенсія і Рома зіграють у 1/8 Ліги Чемпіонів, а Шахтар у Кубку УЄФА.