Рома принижена в римському дербі

Корреспондент.net, 11 грудня 2006, 12:04
0
7

У неділю, 10 грудня, Лаціо розгромив у римському дербі Рому з рахунком 3:0, одержавши найбільшу домашню перемогу в історії протистоянь принципових суперників.

Лаціо - Рома - 3:0

Голи: Ледесма, 44 (1:0). Оддо, 52 з пенальті (2:0). Мутареллі, 73 (3:0).

На 44-ій хвилині далеким ударом рахунок відкрив Крістіан Ледесма. Тільки почався другий тайм, як Лаціо заробив пенальті, яке  чітко реалізував капітан Массімо Оддо.

А на 73-ій хвилині ігрову перевагу Лаціо в третьому голі втілив Массімо Мутареллі.

Ця перемога дозволила господарям поля піднятися на п’яте місце в турнірній таблиці, скоротивши відставання від зони Ліги Чемпіонів усього лише до двох очків.

Рома, у свою чергу, залишилася на другому рядку в турнірній таблиці, але її відставання від лідируючого Інтера, який розгромив у гостях Емполі, збільшилося до семи очків.