Корреспондент.net, 11 грудня 2006, 15:47
0
4

Внучка королеви Об’єднаного Королівства Великобританії і Північної Ірландії Єлизавети II Зара Філліпс визнана кращим спортсменом країни 2006 року за підсумками традиційного опитування BBC.

25-літня наїзниця виграла Всесвітні кінні ігри (World Equestrian Games) в індивідуальному заліку, а також допомогла своїй збірній зайняти друге місце.

Змагання проходили в німецькому Аахені й тривали три дні. За цей час Філліпс і її жеребець Toytown показали свою майстерність у виїждженні, їзді пересіченою місцевістю і стрибкам через перешкоди.

Внучка королеви, яка також є власницею звання чемпіонки Європи, стала всього третім спортсменом в історії, що володіє двома титулами одночасно.

Зазначимо, що мати Зари Філліпс також вигравала аналогічне опитування ВВС у 1971 році, а її батько Марко Філліпс ставав олімпійським чемпіоном з кінного спорту.