Українка переписує історію

Корреспондент.net, 11 грудня 2006, 16:10
0
3

Заключний день чемпіонату Європи з плаванню на короткій воді приніс Україні дві медалі. У неділю, 10 грудня, у Хельсінкі золоту нагороду завоювала Анна Хлистунова.

18-літня рівенчанка не просто виграла фінальний заплив на 100 метрів брасом, а перемогла з новим рекордом чемпіонатів Європи. Українка поліпшила досягнення трирічної давнини, що належало росіянці Олені Богомазовій.

Діючий рекорд у 1:06.04 хвилини Хлистунова переписала на новий час - 1:05.73 хв. Цей результат став новим рекордом України. Анна Хлистунова поліпшила також один із найдревніших рекордів України в 25-метрових басейнах. У 1998 році Світлана Бондаренко пропливла стометрівку брасом за 1:07.07 хвилини.

У фінальному запливі на спині на дистанції 200 метрів Ірина Амшеннікова завоювала срібло. 20-літня спортсменка з Запоріжжя програла тільки француженці Естер Барон, якій сьогодні вдалося встановити новий рекорд Європи - 2:04.08 хв. Результат Амшенніковой 2:04.57 хв став новим рекордом України.

Ірина Амшеннікова перевершила власне досягнення річної давнини. Катерина Зубкова зайняла у фіналі 5 місце. Наймолодша спортсменка в складі збірної показала результат 2:07.65 хв.

У фінальному запливі на 200 метрів брасом Валерій Димо зайняв 4 місце (2:07.45 хв), а Олег Лисогор показав 5-й результат (2:07.72 хв). Сергій Бреус показав сьогодні 7-й результат у фінальному запливі на 50 метрів батерфляєм. Результат Бреуса 23.67 сек.

Квартет українців Волинець - Лисогор - Сердінов - Єгошин показали 4-й результат в естафеті 4х50 метрів вільним стилем. Наша команда пропливла естафету за 1:27.04 хвилини. Переможцями запливу стали спортсмени Швеції, які виграли з новим світовим рекордом - 1:24.89 хвилини.

За матеріалами:Наш спорт