Українські хокеїсти стартують з перемоги

Корреспондент.net, 12 грудня 2006, 11:14
0
7

Молодіжна збірна України (U20) з хокеїю стартувала на чемпіонаті світу серед команд першого дивізіону з перемоги над молодіжною збірної Словенії.

Збірна України виграла 2:1, причому переможну шайбу наша команда закинула за 30 секунд до кінця гри коли грала в меншості.

Перший період виграли словенці (0:1). На 27-ій хвилині гри Олександр Романенко з подачі Павла Борисенка зрівняв рахунок (1:1). Павло Борисенко допоміг і при закиданні переможної шайби. Форвард Металургса в кінцівці зустрічі видав пас на Оглезнева, і Філіп був точний.

У двох інших зустрічах групи А були зафіксовані такі результати: Латвія - Естонія 6:0, Данія - Польща 4:1. В вівторок. 12 грудня, молодіжна збірна України зіграє проти збірної Данії.