Кияни вибувають з єврокубків

Корреспондент.net, 13 грудня 2006, 10:05
0
3

Поступившись в заключному двобої першого групового етапу Кубку Європи ФІБА естонському Калєву - 72:88, БК Київ не зумів завоювати путівку в наступний етап змагань.

У дебюті зустрічі гості прогнозовано намагалися будувати свої атаки з акцентом на трьохсекундну зону, частенько намагаючись доставити м’яч Тревісу Ріду або Каталіну Бурлаку.

Однак стартові хвилини показали, що за три тижні, які  минули з часу першого побачення Києва і Калева, колектив Віктора Бережного зумів виправити недоліки в побудові своєї гри. У трьохсекундній зоні добре відпрацьовував Григорій Хижняк. До того ж, у відповідальні моменти брав на себе ініціативу Ламарр Грир, який двічі точно вистрілив, - 17:11.

Гості продовжили активно загравати усе того ж Ріда. І згодом американський центровий освоївся . Саме за рахунок його активності Калев не дозволив Вовкам посилити своє лідерство - 23:19.

Після першої перерви ініціативу у свої руки взяв Артур Дроздов. Капітан киян своєю передачею відмінно знайшов Олексія Печерова, а після і сам вразив кільце через шестиметрову дугу. Але і цей момент не став переломним. Активний захист гостей втілився в три перехоплення, після чого паритет був відновлений - 32:32.

У цей момент на перший план вийшла тренерська думка. Перше слово залишилося за Віктором Бережним: після хвилинної наради гра господарів паркету стала більш мобільною. Це дозволило киянам організувати ряд швидких проривів, а разом з ними - ривок 6:0. Однак у відповідь Веселин Матич перешикував захист своєї команди з особистої на зонну. У підсумку, після двадцяти хвилин гри команди відправилися в роздягальні за рахунку - 39:37.

Після зміни кілець в грі киян відбувся провал: стали помітні провали в захисті. Менш ніж за три хвилини господарі дозволили Тревісу Ріду поповнити скарбничку Калева всіма пунктами.

Заключний ігровий відрізок Дроздів і До° почали з восьмиочковым дефіцитом. Але ефектне далеке влучення Євгенія Анненкова вже через декілька секунд зробило дистанцію між командами майже невідчутною…І знову за собою команду гостей повів Тревіс Рід, який провів просто феноменальний матч. На екваторі точні штрафні саме у виконанні Ріда повернули його колективу двозначний гандикап - 71:61. У заключні хвилини двобою Вовки спробували влаштувати погоню за опонентами, але Калев наздогнати себе не дозволив.

За матеріалами: БК Киев