Росія починає і програє

Корреспондент.net, 15 грудня 2006, 09:53
0
6

Збірна Росії з хокею зазнала поразки в стартовому матчі Кубку Першого каналу, який є третім етапом хокейного Євротуру.

Ввечері в четвер, 14 грудня, росіяни в серії буллітів поступилися шведам - 0:1. Цей програш став для команди першим під керівництвом нового головного тренера В’ячеслава Бикова.

Гра Росія - Швеція стала першим матчем у нещодавно зданому в експлуатацію Льодовому палаці на Ходинському полі. Глядачі заповнили трибуни, які  вміщають 14000 чоловік, приблизно на 80 відсотків. Матч проходив при перевазі господарів , але не всі атаки доходили до кидків у ворота.

Найбільш реальний шанс відкрити рахунок у збірної Росії був у третьому періоді, коли вона протягом більше півтори хвилин мала чисельну перевагу в двох гравців.

Однак шведам вдалося вистояти, і основний час, як і овертайм, завершився без забитих голів - 0:0. У серії післяматчевих буллітів (по три кидки) точнішими виявилися скандинави - 1:0. Єдиний гол на рахунку Тоні Мартенссона.

Після гри головний тренер збірної Росії В’ячеслав Биков зізнався, що він задоволений діями своїх підопічних, незважаючи на те, що їм не вдалося реалізувати створені біля  воріт суперника моменти. Відзначимо, що росіяни залишилися на першому місці в таблиці Євротуру з 17 очками.