Барселона програла фінал клубного ЧС

Корреспондент.net, 18 грудня 2006, 10:43
0
12

Бразильський Інтернасьонал став переможцем чемпіонату світу з футболу серед клубів, який завершився в неділю, 17 грудня, у Йокогамі (Японія). У фіналі південноамериканці зуміли стримати атаки іспанської Барселони, а в кінцівці зустрічі реалізували один зі своїх нечисленних моментів і перемогли з рахунком 1:0.

Фінальний матч проходив з значною перевагою каталонського клубу, однак вразити ворота Інтернасьоналу зіркам Барселони не вдалося.

На 82-ій хвилині зустрічі форвард бразильської команди Адріано, який вийшов на поле з лави запасних, забив переможний гол - 1:0.

До фінального свистка в Барселони були шанси відігратися, однак воротар Інтернасьоналу Клемер парирував небезпечний удар Дека, а після штрафного у виконанні Роналдіньо м’яч ледь не потрапив у ворота.

Таким чином, бразильці стали переможцями клубного чемпіонату світу. Третє місце дісталося єгипетському Аль-Ахлі.

Зазначимо, що цей турнір був відновлений ФІФА торік після перерви, і титул клубного чемпіона світу в другий раз підряд дістався південноамериканському клубу. У 2005 році бразильський Сан-Пауло у фіналі взяв верх над Ліверпулем (1:0).