Медалістка Азіатських ігор виявилася чоловіком

Корреспондент.net, 18 грудня 2006, 11:39
0
6

Індійська легкоатлетка Санті Сундараджан, що виграла срібну медаль на Азіатських іграх 2006 року, може бути позбавлена своєї нагороди, тому що їй не вдалося пройти тест на статеву приналежність.

Організатори змагань, що завершилися 15 грудня, уже проінформували про можливі санкції Олімпійський комітет Індії.

Сундараджан стала другою у забігу на 800 метрів, що пройшов 9 грудня, показавши результат 2 хвилини 3,16 секунди. Після старту в спортсменки було взятий допінг-тест, результати якого і викликали підозри організаторів.

За словами глави медичного корпуса Олімпійського комітету Азії, Сундараджан довелося пройти перевірку на статеву приналежність, з чим у неї виникли труднощі. Зазначимо, що на офіційному сайті Азіатських ігор ніяких згадок про цей інцидент нема.

У загальнокомандному заліку впевнену перемогу одержала збірна Китаю, що завоювала 316 медалей (з них 165 золотих). Друге місце зайняла команда Кореї, третіми стали японці.