Матераці повторив прийом Зідана

Корреспондент.net, 19 грудня 2006, 15:19
0
7

Працівники спортивного каналу Eurosport, переглядаючи запис матчу чемпіонату Італії Інтер - Мессіна, побачили на одному з повторів, що захисник Марко Матерацці вдарив суперника головою в груди.

Інцидент став "дзеркальним відображенням" головного скандалу ЧС-2006, коли Матерацці одержав аналогічний удар від Зінедіна Зідана.

Епізод за участю гравця Інтера видно не зовсім чітко, але, швидше за все, Матерацці, борючись за позицію в штрафному майданчику перед подачею кутового, ударив івуарійського захисника Мессіни Марко Зоро головою в груди. Серйозних наслідків цей інцидент не мав.

Через якийсь час Матерацці вступив у конфлікт з головним тренером Мессіни Бруно Джордано - італійцю здалося, що наставник суперника навмисне не хотів повертати м’яч у гру, затягуючи час. У підсумку футболіст одержав жовту картку, а Джордано був відправлений дивитися зустріч з трибуни. На 49-ій хвилині Матерацці ударом головою забив перший гол у матчі, який закінчився перемогою Інтера (2:0).

Після гри президент Мессіни Пьєтро Франца, якому також здалося , що Матерацці вдарив Зоро головою в груди, назвав гравця збірної Італії провокатором. Головний тренер команди Джордино висловив невдоволення діями захисника Інтера, заявивши, що той бере на себе занадто багато.

Нагадаємо, що Матерацці став одним з головних діючих осіб фінального матчу чемпіонату світу з футболу 2006 року. За десять хвилин до кінця основного часу він обмінявся репліками з капітаном збірної Франції Зінедіном Зіданом, після чого той вдарив італійця головою в груди і був вилучений з поля. Збірна Італії виграла фінал у серії пенальті, а точний зміст діалогу Матерацці і Зидана дотепер залишається невідомим.