Роналдіньйо стане європейцем

Корреспондент.net, 22 грудня 2006, 10:41
0
2

Пізно ввечері в четвер, 21 грудня, у першості Іспанії відбувся останній матч перед різдвяною перервою.

Діючий чемпіон країни Барселона зіграла внічию з мадридським Атлетіко (1:1), причому автор гола каталонського клубу Роналдіньйо став героєм дні ще до гри, офіційно попросивши іспанського громадянства.

Друге громадянство потрібно бразильському захиснику для того, щоб не попадати під ліміт на гравців - негромадян Євросоюзу, кількість яких в іспанських командах обмежено. Роналдіньйо займається цим питанням уже кілька місяців і може одержати громадянство Іспанії на початку 2007 року.

Що стосується гри Барселона - Атлетіко, те Роналдіньйо відкрив рахунок за чотири хвилини до перерви фірмовим ударом зі штрафного. Однак на 60-й хвилині юний аргентинець Серхіо Агеро випередив захисників "Барсі" Ліліана Тюрама і Карлеса Пуйоля і послав м’яч у кут воріт Віктора Вальдеса.

Таким чином, каталонці пішли на різдвяну перерву, займаючи друге місце в турнірній таблиці. Барселона відстає від лідируючої Севільї на три очка, але має гру про запас.