Арсенал розгромив Ліверпуль

Корреспондент.net, 10 січня 2007, 09:55
0
11

В вівторок, 9 січня, в Англії відбулося декілька матчів національних Кубків. У Кубку англійської ліги був зіграний перенесений з середини грудня чвертьфінальний матч між Ліверпулем і лондонським Арсеналом. Мерсісайдці в черговий раз (команди зустрічалися вже втретє у нинішньому сезоні) крупно програли підопічним Арсена Венгера.

Ліверпуль- Арсенал - 3:6 (1:4)

Голи: Фаулер, 33. Джеррард, 68. Хююпя, 80 - Альардьєр, 27. Жуліо Баптиста, 40, 45, 60, 84. Сонг Біллонг, 45.

Рафаель Бенітес не зміг налаштувати своїх підопічних на матч, хоча міг досконально вивчити суперника під час матчу на Кубок Англії на минулому тижні. Змінивши склад, іспанський фахівець лише накликав на свою команду лихо. Такого з Червоними не було більше півстоліття - точніше, з квітня 1930 року (Ліверпуль поступився вдома Сандерленду 0:6).

Перший гол у матчі пощастило забити Жеремі Альардьєру після паса Коло Туре. Ліверпуль відповів голом через шість хвилин - Гарсія зробив точний пас на Роббі Фаулера і той забив свій 31-ий гол у Кубку Ліги.

Після цього в матчі зійшла зірка Жуліо Баптисти. Бразилець, який знаходиться в оренді в канонірів, до цього зумів забити усього лише один гол за основний склад клубу і провів більш ніж невдалий сезон. Але в цей вечір нападаючий швидко "підправив" свій бомбардирський багаж і змусив Венгера задуматися чи варто залишити його в команді. На 40-ій хвилині екс-нападаючий мадридського Реалу відмінно виконав штрафний удар з 25-ти метрів, знову вивівши свій клуб вперед. Під завісу тайму Каноніри ще двічі засмутили Дудека - спершу Сонг Біллонг швидше всіх переправив у сітку рикошет від Самі Хююпя, а потім знову відмітився Баптиста.

В другому таймі Арсенал продовжив насідати на ворота господарів , всіляко принижуючи Ліверпуль на очах його вболівальників.

Гольову фієсту Арсеналу перервав лише Джеррард красивим ударом з 18 метрів. Пізніше, Червоні втратили ще одного гравця через травму - Луїс Гарсія не зміг продовжити зустріч.

Ліверпуль перехопив ініціативу і зміг забити ще двічі, але один з голів Хююпя був відмінений суддею через очевидне положення поза грою. Однак останнє слово все-таки залишилося за лондонцями - на 84-ій хвилині Жуліо Баптиста забив у ворота Дудека свій 4-ий гол і шостий гол своєї команди. Варто зазначити, що незважаючи на такий розгром вболівальники проводжали Ліверпуль не свистом, а співом вічної Уоu"ll never walk alone.

Таким чином, у півфіналі Кубку англійської ліги Арсенал у дербі зустрінеться з Тоттенхемом, в іншому півфіналі Челсі зустрінеться з командою другого дивізіону Уайкомбом (фіналісти визначаться за підсумками двоматчового протистояння). Фінал Кубку пройде 25-го лютого в Кардиффі на стадіоні Мілленіум.

Крім настільки цікавого протистояння в Кубку Ліги, у вівторок пройшли два матчі 3-го раунду Кубку Англії - єдиний з представників елітного дивізіону Рединг не без труднощів обіграв клуб третього дивізіону Бернлі і вийшов у наступну стадію турніру. В іншому матчі перемогу святкував клуб четвертого дивізіону Барнет.

У наступному раунді Рединг на виїзді зіграє з переможцем пари Бірмінгем - Ньюкасл, а Барнет вдома зустрінеться з переможцем протистояння Петерборо - Плімут.