Українці знімають скальп з фаворита

Корреспондент.net, 10 січня 2007, 17:28
0
10

Маріупольський Азовмаш почав другий груповий етап розіграшу Кубку Європи ФІБА з перемоги в гостях над грецьким Маруссі 72:83 (25:21, 16:16, 14:26, 17:20).

Греки в першому раунді турніру не знали поразок вдома, і з шести двобоїв у групі F програли тільки один раз.

На початку гри Азовмаш вів у рахунку з інтервалом у 2-3 очки, але в другій чверті дав господарям піти у  невеликий відрив 27:21, 36:28.

Зусиллями Лищука і Скутельника перед перервою Азовмаш поступався тільки 4 очками (41:37). Початок третьої чверті було за нашою командою - 2:11.

Вийшовши за 16 хвилин до кінця гри вперед, Азовмаш жодного разу не дозволив господарям змінити рахунок на свою користь.

Кенан Байрамович став сьогодні кращим у нашій команді за набраними очками (19) і підборам (8).

Більше 10 очків за гру сьогодні набрали Ель Амін (18), Лищук (14) і Ліаделіс (11).

За матеріалами: Наш спорт