Динамо вириває перемогу в Штутгарта

Корреспондент.net, 16 січня 2007, 15:04
0
3

У вівторок, 16 січня, о 14:00 за київським часом почався другий контрольний матч динамівців на зборі в ОАЕ. Суперником віце-чемпіонів України є німецький Штутгарт.

Корреспондент.net

Динамо - Штутгарт - 0:0

16 січня. ОАЕ. Дубаї. Стадіон Аль Шабаб. Початок матчу - 14:00

Динамо: (перший тайм): Шовковський - Гусєв, Родольфо, Мандзюк, Ващук, Міхалік, Ротань, Белькевич, Алієв, Мілевський, Клебер

Перший тайм

1-5 хв. - Невелика територіальна перевага німців. Гра в основному в центрі поля, без моментів.

6 хв. - Перша атака динамівців. Мілевський на Алієва, останній гарним пасом знаходить Гусєва, який б’є повз ворота метрів з 16-ти.

9 хв. - Хітцльшпергер небезпечно пробив метрів з 25-ти - Шовковський на місці.

13 хв. - Какау міг завершити зусилля своїх партнерів ударом метрів з 12-ти, але Родольфо блокував "постріл" свого співвітчизника.

17 хв. - Відповідь Динамо. Мілевський і Алієв розіграли нехитру двоходовку, Олександр бив низом з меж штрафного, але Хільдебранд у стрибку перевів м’яч на кутовий.

20 хв. - Родольфо і Гомес посперечалися - по попередженню.

22 хв. - Белькевич пасує на Гусєва, Олег промчав правим флангом і прострелив. Алієв був готовий замкнути передачу, але захисник в останній момент устиг вибити м’яч на кутовий.

24 хв. - Осоріо фолить на Мілевського - жовта картка.

25 хв. - Алієв сильно б’є метрів з 23-х - вище воріт.

29 хв. - Гусєв небезпечно пройшов уздовж лінії штрафний, відпасував на Ротаня. Руслан б’є по діагоналі метрів з 16-ти - Хільдебранд парирує м’яч.

33 хв. - Мексиканський хавбек Пардо небезпечно пробив з меж штрафний - Шовковський врятував.

36 хв. - Помилка захисника Штутгарта, Мілевський швидко пасує на Клебера, але бразилець промахнувся з вигідної позиції.

Останні 10 хвилин першої половини пройшли без моментів і ударів. Багато боротьби, зіткнень.

В одному з епізодів болючий удар по нозі одержав Руслан Ротань. Йому кілька хвилин надавали допомогу, після чого гравець зміг повернутися в гру.

Перерва

Склад Динамо на другий тайм: Луценко - Маркович, Родріго, Гавранчич, Ель Каддурі, Юссуф, Корреа, Нінкович, Ребров, Фаркаш, Шацьких

48 хв. - Ребров сильно б’є з лінії штрафний - просто в руки голкіперові.

51 хв. - Багатоходова комбінація Динамо, навіс у штрафну, захисник випередив Нінковича і вибив м’яч на кутовий

52 хв. - Гол!!! Корреа спрямував з кутового, Юссуф вистрибнув вище опікуна і головою забив мяч у сітку.

57 хв. - Ребров спрямовує на Шацьких, Макс б’є з меж штрафного - м’яч потрапив у захисника.

59 хв. - Навіс з лівого флангу, Ребров б’є головою метрів із семи, захисник встигає перепинити політ м"яча в сітку.

78 хв. - Гол! Навіс з кутового, усі динамівці проскочили повз м’яч і Томассон ударом з декількох метрів відновив рівновагу - 1:1.

81 хв. - Удар-навіс Корреа зі штрафного, ніхто з гравців до м’яча не дотягся, але кіпер Штутгарта Ленгер встиг зреагувати.

86 хв. - Видалення Юссуфа за відмахування.

88 хв. - Гол!!! Німці пішли всією командою в атаку, динамівці провели контрвипад, Фаркаш віддав класний пас на Шацьких, що точно пробив метрів з 14-ти.

Матч завершений - 2:1 перемога Динамо!

За матеріалами: ФК Динамо