Шахтар влаштував хокейне шоу на Канарах

Корреспондент.net, 19 січня 2007, 11:54
0
4

У рамках XXIV Міжнародного футбольного турніру в Маспаломасі на Канарських островах, Шахтар у першому матчі обіграв датський Брондбю - 5:4.

Шахтар - Брондбю - 5:4

Голи: Левандовскі (38), Брандао (43), Рац (45), Жадсон (47), Горобець (74) - Вільям (4, 8), Бишофф (68), Кріс Капо (87).

Склад Шахтаря: Плетікоса (Шутков, 46), Срна, Леонардо (Тимощук, 46), Хюбшман, Рац, Левандовскі, Дуляй (Фернандіньо, 46), Гай (Матузалем, 46), Вукіч (Жадсон, 46), Брандао, Агахова (Воробей, 66).

Уже до восьмої хвилини після дубля Давида Вільяма донечани програвали - 0:2, але в заключні сім хвилин першого тайму Левандовскі (38), Брандао (43) і Рац (45) вивели Шахтар вперед - 3:2. Після перерви Жадсон (47) і Воробей (74) збільшували перевагу, а в датчани Бішофф і Катонго скорочували відставання. Але в підсумку перемога дісталася українській команді - 5:4.

За регламентом турніру, щоб за рівності показників команд визначити переможця, пробивалася серія пенальті. І в цій лотереї Шахтар виграв з таким же рахунком - 5:4. Шутков парирував удар Даугора, а в Гірників забивали усі: Матузалем, Брандао, Жадсон, Фернандіньо і Срна.

У п’ятницю, 19 січня, буде  двобій з норвезьким Русенборгом, у якому і визначиться остаточне положення команд. З врахуванням нічиї Рапіда з Русенборгом - 0:0 (пенальті 4:2), турнірна таблиця отримала такий вигляд: