Australian Open-2007: Росія втрачає кращих

Корреспондент.net, 19 січня 2007, 15:14
0
6

Переможець відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 2005 року росіянин Марат Сафін не зміг вийти в четверте коло нинішнього розиграшу, поступившись в чотирьох сетах американцю Енді Роддіку з рахунком 6:7 (2:7), 6:2, 4:6, 6:7 (2:7).

Перед початком матчу Роддік вважався фаворитом, оскільки до старту турніру підійшов у кращій формі. Перед стартом Australian Open Роддік у фіналі показового турніру в Мельбурні завдав поразки найсильнішому тенісисту планети Роже Федереру.

Однак у ході гри посіяний під 26-м номером Сафін мав перевагу. У першому сеті при рахунку 3:3 він зумів узяти подачу Роддіка і був близький до перемоги в сеті, однак американцю вдалося зробити відповідний брейк. У підсумку доля сету зважилася на тай-брейку, який краще провів Роддік.

В другій партії Сафін знову програв свою подачу, але зумів взяти три подачі суперника і домігся перемоги - 6:2. У третьому сеті усе вирішив єдиний гейм, виграний Роддіком на подачі росіянина - 6:4. У заключному сеті обидва тенісисти тримали свої подачі, а на тай-брейку знову щасливішим виявився американець.

Роддік святкує перемогу (АР)

Крім Сафіна вибув з боротьби ще один російський тенісист, Михайло Южний. У матчі третього кола він з рахунком 3:6, 3:6, 6:7 (5:7) програв Федереру. Таким чином, у чоловічій сітці відкритого чемпіонату Австралії боротьбу продовжують Дмитро Турсунов і Микола Давиденко.

Надії Петровій також не вдалося вийти в 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

У п’ятницю росіянка, посіяна під 5-м номером, зустрічалася з американкою Сереною Вільямс, переможницею семи турнірів серії Великого Шолома, але яка перебуває зараз далеко не в кращій формі.