Динамо не змогло здолати болгар

Корреспондент.net, 19 січня 2007, 15:59
0
4

У п’ятницю, 19 січня, київське Динамо у матчі проти болгарського Літекса завершило свій перший збір у 2007 році. Четверта гра команди Дем’яненка в ОАЕ завершилася результативною нічиєю - 1:1.

Динамо - Літекс - 1:1

Голи: Шацьких (43), Том (59)

Динамо: Шовковський - Маркович, Родольфо, Гавранчич, Ель Каддурі - Михалик, Корреа - Нінкович, Ребров, Гусєв - Шацьких

Перші хвилини матчу на полі була рівна гра. Команди придивлялися один до одного. Болгари досить організовано і грамотно діяли в центрі поля.

У динамівців був один напівмомент, коли на 3-ій хвилині Ель Каддурі прострелив ліворуч, а Шацьких у боротьбі з захисником не зумів влучити з штрафного.

Гра запам’яталася  сильною боротьбою і зіткненнями, про що свідчили жовті картки Гусєву і Ель Каддурі.

Гол було забито на 43-ій хвилині після показової атаки Динамо, Ребров перевів м’яч на протилежний фланг, там Нинкович прийняв його і  відпасував  у штрафну на Шацьких - останній точно пробив з 15-ти метрів .

Другий тайм почався з атак Літекса, який уже на 59-ій хвилині увінчалися голом - Слуйтер зробив навіс ліворуч, Том виграв боротьбу і точно пробив з воротарської лінії - 1:1.

Після цього в командибули шанси забити, однак рахунок на табло не змінився.