NBA: Новачки не рятують від Спеки

Корреспондент.net, 19 січня 2007, 17:31
0
2

Напередодні матчу проти діючого чемпіона ліги Майамі клуб НБА Індіана Пейсерс стала одним з ініціаторів грандіозного трейду, у якому взяли участь відразу вісім баскетболістів, однак ця обставина перемоги Інаходцям не принесло.

"Трейди звичайно допомагають нам, тому що ти одержуєш гравців, які тобі потрібні" - резюмував після угоди президент з баскетбольних операцій "Індіани" Ларрі Бeрд.

Природно, що всі новачки не могли взяти участь у матчі проти чемпіона - Майамі. Тому довелося Індіані обходитися тими силами, що минулого і баскетболісти Пейсерс ледь не зробили чудо по ходу зустрічі. У першій, другій і третій чвертях Майамі домінував на майданчику, не залишаючи гостям шансів на успіх. Хоча Індіана традиційно добре грає проти Хіт на його площадці, одержавши у восьми останніх двобоях шість перемог.

Однак на результаті четвертої хвилини при рахунку 89:73 баскетболістів Хіт начебто підмінили. Індіана взяла тайм-аут, після якого перевага Майамі в 16 очок почав танути на очах.

У підсумку, за чотири секунди до кінця чверті гості поступалися всього одним заліковим балом. Однак у вирішальний момент своє вагоме слово сказав лідер Майамі Дуейн Вейд, що набрав у фінальному ігровому відрізку 11 з 19 очок своєї команди.

Одне точне влучення із середньої дистанції Вейд зробив в останній атаці, що принесла його команді перемогу, після якої Хіт вийшли на п’ятдесяти процентний рубіж у статистику домашніх двобоїв.

"Ми якісь мляві були в четвертій чверті, але головне адже виграли. Адже ми всі були зацікавлені в підсумковому успіху", - заявив Дуейн Вейд.

"Індіана" же програла третій матч підряд. Нових гравців Пейсерс, швидше за все, задіє в найближчому матчі проти Нью Йорк Нікс. У поточному ж двобої головним героєм у складі "Індіани" став Денні Гренджер, що встановив особистий рекорд результативності - 28 очок. Раніше його кращим результатом були 25 очок у зустрічі проти Нікс.

В другому матчі дня фіналіст останнього чемпіонату НБА Даллас не залишив ніяких шансів ЛА Лейкерс, реваншувавшись за недавню поразку, - 114:95.

Головною подією цього двобою, мабуть, став факт того, що Джош Ховард (29 очок + 11 підборів + 5 передач +1 блокшот) затьмарив Дірка Новіцкі (27+10+3+1). У складі Лейкерс фактично поодинці намагався воювати Кобі Брайант. На його рахунку за підсумками зустрічі виявилося 26 очок, 3 підбори і 5 передач. Втім, його команді це не допомогло.

Вперше, після семи сезонів у Лейкерс", проти своєї колишньої команди зіграв Девін Джордж. За підсумками принципової зустрічі Джордж записав на свій рахунок 14 очок, 6 підборів і 1 передачу.