Інтер іде у відрив

Корреспондент.net, 22 січня 2007, 12:42
0
4

У центральному матчі 20-го туру італійської першості міланський Інтер обіграв на своєму полі Фіорентину з рахунком 3:1, одержавши тринадцяту перемогу підряд у Серії А.

На "швидкий" гол нападаючого збірної Італії Луки Тоні господарі поля ще в першому таймі відповіли точними ударами Деяна Станковича і бразильця Адріано.

Після перерви впевнену перемогу Інтера ще одним голом закріпив шведський нападаючий Златан Ібрагімович.

Завдяки цій перемозі й осічці столичної Роми в гостьовому матчі проти Ліворно міланський клуб пішов у відрив від найближчих конкурентів на одинадцять очок.

Як видно, у цьому сезоні навряд чи хто зуміє створити серйозну конкуренцію Інтеру в боротьбі за золоті медалі.