ЦСКА на Кубку Першого каналу

Корреспондент.net, 26 січня 2007, 09:18
0
6

У четвер, 25 січня, московський ЦСКА провів перший матч футбольного Кубку Першого каналу, який проходить в Ізраїлю.

Команда Валерія Газзаєва зустрічалася з Хапоелем з Тель-Авіва і добилася перемоги з рахунком 4:1. Рахунок на початку першого тайму відкрив бразильський форвард Жо, який замкнув передачу свого співвітчизника Вагнера Лав.

Через півгодини ізраїльтянам вдалося відігратися, але перед перервою Вагнер і Мілош Красич забили у ворота господарів поля ще два голи.

В другому таймі ЦСКА створив багато моментів для взяття воріт Хапоеля, але реалізував тільки один - Івіца Оліч встановив остаточний рахунок з пенальті, призначеного за  збиття Вагнера.

У Кубку Першого каналу беруть участь шість клубів з Ізраїлю, України і Росії.

У групу А потрапили московський Спартак, київське Динамо і Маккабі з Хайфи. У групі В грають ЦСКА, Хапоель і донецький Шахтар. Спартак вступить у боротьбу 27 січня, суперником віце-чемпіонів Росії буде Динамо.

Фінал турніру відбудеться 1 лютого, у ньому зіграють переможці груп.